21
Eki-2016

Yılbaşı Filipinler turu muzda yoğun bir ilgiyle karşılaştık ve en favori rotamız Filipinler olunca neden yılbaşında gidilmesi gerektiğini de kısaca açıklamak istedik.

Aşağıdaki açıklamalar Filipinler Gezi Rehberi için de güzel bilgiler sunuyor.

Filipinler turu nu neden bu kadar sık yaptığımızı da aşağıdaki nedenlerde bulacaksınız.

61681027

Yılbaşı turları ülkemizde de oldukça popüler, kimileri yılbaşını kayak merkezlerindeki şömineli otellerde karşılamak için Avrupa’ya akın ederken kimileri de bizlerin en favorisi olan yılbaşını denizde geçirmek için tropikal adaları tercih ediyor.

Tropikal adalar akla gelince de son dönemde Emirates, Qatar Airways ve partnerimiz Singapore Airlines’ın muhteşem kampanyaları ile Asya bizlere daha da cazip hale geliyor.

Ne yazık ki Karayipler hala uzak ve pahalı!

Asya’nın son dönemde yükselen gözdesi Filipinler ise yılbaşı destinasyonları arasında kesinlikle bizim favorimiz.

philippines-backgrounds

Filipinler’e ne zaman gidilir makalelerimizde de sürekli olarak belirttiğimiz gibi adada sezon 15 Aralık’ta açılıyor ve 15 Mayıs’a kadar ülke yüksek sezonunu yaşıyor.

 

 

YILBAŞINDA NEDEN FİLİPİNLER?

 

1-Yılbaşında hem kültür hem de deniz- kum – güneş üçlüsünü bir araya getirmek istiyorsanız Tayland ve Filipinler bu anlamda en güzel rotalar. Tayland’ın ne kadar turistik hale geldiğini hatırlatmamıza gerek yok herhalde.

2-Bohol‘deki Çikolata Tepeleri, Palawan‘da UGR (Underground River), El Nido lagünleri gibi doğa harikaları da Filipinler’i sadece tropikal ada ziyaretinin çok dışında tutuyor ve mükemmel bir deneyim sunuyor.

3-Herkes bütçesini hazırlar, para biriktirir ve tatilinden en ekonomik şekilde çıkmayı hedefler. Filipinler’de böyle bir şeyi dert etmenize gerek yok çünkü ada gerçekten çok ucuz. Yılbaşı dönemi hemen her destinasyonda artan fiyatlardan etkilenmeyeceğiniz ender ülkelerden biri.

12710732_10205388113771586_3317371898990539742_o

4-Herkesin değişik hayalleri vardır, yeni yılı denizde ya da plajda şortunuzla karşılamak ise kesinlikle kulağa en cazip geleni. Hal böyle olunca mükemmel bir iklimde yeni yıla bambaşka bir tecrübe kazanarak girmek en ideali.

5-Ve tabi ki el değmemiş, uçsuz bucaksız beyaz plajlar ve önünüzde uzanan turkuaz okyanus. Boracay bu anlamda Asya’nın en güzel plajlarına sahip ve yeri geliyor onlarca kilometrelik plajda sadece siz olabiliyorsunuz!

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK SİZLER DE BİZİMLE BİRLİKTE YILBAŞINI FİLİPİNLER’DE KARŞILAYABİLİRSİNİZ…

yilbasi filipinler turu ocon buraya tiklayiniz.

 

 

0

 Düşkünlük / 0 Yorumlar
Bu yazıyı paylaşın:

Bu yazı yorumu


Kaydırmak için formda tıklayın

Arşivler

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec